-

-

-

průměr 150 na hru dovedl Kubu a Verču k vítězství

Fanouškovský speciál pro naše barvy nezačal úplně dobře – konkrétně čtyřmi brankami do české sítě. Švédové sice poté dvakrát inkasovali, ale společnými silami jsme naše hokejisty k vítězství nedotáhli, a tak jsme mohli již bez nervů začít hrát bowling. v turnaji se nakonec prezentovalo celkem 20 dvojic a vzhledem k tomu, že se začalo hrát až po hokeji, tak nebylo žádné finále, ale rovnou rozhodovalo základní kolo, kdy jednu samostatnou hru hrál muž, druhou žena a další dvě hry byly společné.

Bronzovou medaili uhájili Jirka Králík a Adélka Křížková za výkon 547 bodů, v závěru mocně finišovali Vanda Binderová a Martin Hutňan a skončilo to druhým místem za 563 bodů a první triumf v SBOWL lize ve dvojicích získali Kuba Ševčík a Verča Chvátalová – jedinní dokázali hodit dvoustovku a průměrem 150 bodů na hru a celkovým skóre 600 bodů zaslouženě zvítězili. Gratulujeme!!!