NE 12:15-18:30 Zlatá teniska 2014 – podzim

5.10.2014 12:15

UPDATE: Přihlašování do mužské kategorie ukončeno z důvodu naplnění kapacity, dále se již mohou hlásit pouze ženy.

Start závodu posunut. Prezentace závodníků proběhne cca v 12:15.

Tradiční amatérský atletický víceboj Zlatá teniska se uskuteční v neděli 5.10.2014 od 12:15. Přijďte poměřit své síly, pobavit se a zazávodit v celkem 8 disciplínách na atletický stadion mládeže Na Koltářce 1, Praha 6. Pro vítěze je připraven 1kg proteinu a další hodnotné ceny od České spořitelny.

Hlavním partnerem závodu je Česká spořitelna.

Logo Česká spořitelna

PROPOZICE

Právo účasti: závod je určen přednostně pro zájemce z řad studentů VŠE, rádi však uvidíme absolventy, učitele nebo i další sportovní nadšence. Přihlásit se tak může úplně každý, jedinou podmínkou je nebýt aktivní atlet. Během závodu se nesmí používat atletické tretry.

Kategorie: ženy a muži zvlášť

Disciplíny: 60m ženy / 100m muži, oštěp, 60m překážek, disk, výška, koule, dálka, 400m ženy / 800m muži
*Výška překážek a váha náčiní je přizpůsobena amatérské úrovni závodu

Kdy a kde: v neděli 5. října 2014, atletický stadion mládeže Na Kotlářce 1, Praha 6, mapy

Ceny: medaile a věcné ceny pro nejlepší, diplomy pro všechny 😉

Kapacita: 30 účastníků, ideálně vyvážený poměr žen i mužů

Startovné: 100 Kč platí se na místě organizátorovi, ve startovném je zahrnut hroznový cukr a energetický nápoj

Přihlášky: zasílejte na zlatateniska@gmail.com do naplnění kapacity, přihláška musí obsahovat jména a příjmení účastníka a informaci o tom, zda je nebo není student VŠE. Do předmětu uveďte „přihláška Zlatá teniska 2014“.

Organizátor závodu: Martin Bárta (tel. +420 777299171)

Rekordy závodu a výsledky předchozích ročníků naleznete zde.

Detailní propozice a rozpis jednotlivých disciplín

Seznam přihlášených:

Muži: