Pozvánka na Volejbalový maratón 2016

1.4.2016 16:00

9. 3. 2016 – Opět po roce se nám blíží již tradiční Volejbalový maratón – 24 hodin volejbalu. Organizační tým Tě tímto srdečně zve na ojedinělou sportovní událost. Akce je určena primárně pro studenty VŠE, hlásit se mohou i absolventi, nicméně při výběru účastníků budou preferováni studenti.

O co se jedná?

Dva smíšené týmy hrají proti sobě celých 24 hodin. Hráči a hráčky se pravidelně střídají po třech setech. Po většinu doby se hraje standardně 4+2, ale program bude s největší pravděpodobností doplněn i několika alternativními prvky hry. Vše záleží na počtu přihlášených hráček a hráčů.

Letošní maraton se bude konat od pátku 1. 4. 2016 do soboty 2. 4. 2016. Start je tradičně naplánován na 16:00, konec tedy druhý den taktéž v 16:00. Akce se odehraje v tělocvičně ve SB VŠE.

Startovné je 150 Kč za osobu zahrnuje příspěvek na památeční trička, která si necháme vyrobit a občerstvení během turnaje.

Máš-li zájem se této jedinečné akce zúčastnit, tak prosím vyplň tuto přihlášku.

Prosíme o zaslání přihlášky nejpozději do 15. 3. 2016. Po tomto datu bude zahájen výběr účastníků. Organizační tým bude vycházet především z volejbalových dovedností, účasti na volejbalové lize VŠE a celkové angažovanosti ve volejbalovém kolektivu VŠE.

Zváni jsou všichni, rádi uvidíme i ty, kteří se do sestav pro letošní maratón nevejdou. Po maratónu bude následovat společenské posezení v některé z blízkých restaurací, kde rádi přivítáme i aktivní hráče z let minulých. Místo bude ještě upřesněno.

Máš-li nějaké dotazy, rádi Ti je zodpovíme na e-mailové adrese volley.maraton@gmail.com.

Pořadatelem volejbalového maratonu je studentské organizace Sport.VSE.cz ve spolupráci s CTVS VŠE.

Volejbalový maratón byl letos podpořen grantem rektora VŠE a České spořitelny. Hlavními partnery tedy jsou VŠE a České spořitelna.

Těšíme se na Tvoji účast

Za celý organizační tým