SALSA na VŠE v LS 2014

Vážení hosté,

Organizace Sport.VSE.cz Vás zve na lekce salsy na VŠE v Praze v letním semestru 2014!

Tato nová aktivita se snaží o:

• zlepšení společenského života na VŠE v Praze,
  • seznámení domácích a zahraničních studentů,
  • vytvoření nabídky zábavného a společenského tance, který má potenciál zlepšit nejen vaší kondici, ale i psychický a společenský život každého, kdo má zájem se ho naučit. Nakonec se můžete stát skvělými tanečníky!

Každý je vítán, první lekce je pro začátečníky. Studenti se zároveň procvičí v angličtině, protože náš učitel se přistěhoval do Čech z Francie a v hodinách mluví pouze anglicky.

Termíny: čtvrtky od 19.45 do 21.15 – 6.3., 13.3., 20.3, 27.3, 3.4., 10.4, 24.4., 17.5.

Místo: učebna v Rajské budově RB 107, VŠE v Praze, Nám W. Churchilla 4, Praha 3

Přihlašování: REGISTRACE EMAILEM: VSESALSA@GMAIL.COM,

Přihláškou na akci účastníci souhlasí, že se účastní akce na vlastní nebezpečí.

POZOR OMEZENÁ KAPACITA!

Cena: Lekce 50 Kč

Lektor a organizátor: Lektor: Bruno Couriol – kontakt: VSESALSA@GMAIL.COM, 776 527 789, Organizátor: Jiří Kotáb, za organizaci Sport.VSE.cz

Pokyny: DRESS CODE, předchozí zkušenost se Salsou ani partner nejsou potřeba!!!

Těšíme se na Vaší účast!!!