-

-

-

SBOWL dvojice: Radovali se Vlk a Karkulka

Čtvrtek 21.3. 2013 byl setkáním patnícti bowlingových smíšených párů v rámci SBOWL ligy. Do finále postupovalo dvanáct dvojic, takže černí Petři zbyli pouze na tři páry. Souboj o čokoládu byl napínavý a nakonec v něm „zvítězili“ Honza Dvořák a Aneta Hanselová. Čtyři body za branami finále zůstali Gonzales Heteš a Zuzka Fraňková – mohli litovat ani finále, ani čokoláda. Všichni ostatní se mohli těšit na finálový souboj. Na třetí místo po základním kole dosáhli Štěpán Mrázek a Monika Pachlová. Štěpán namítal, že by se mohlo vyhlašovat po základním kole, ale nakonec, ač nás dráhy ve spodním patře dost zlobily, se finále odehrálo. První místo v základním kole  patřilo Vlkovi a Karkulce (ač ne červené, ale blonďaté) – tedy dvojici Honza Vlk a Leňuli Peterové, ti se mohli těšit z třiceti bonusových bodů.

Finále úplně nevyšlo dvojicím Honza Bednář a Terka Kovaříková a Jirka Šabatka a Lenka Hanzalová. V základním kole sice patřili mezi nejlepší, ale nastolený trend nedokázali udržet a skončili šestí respektive ve druhé polovině finále. Pěkným výkonem na áte místo vyšplhali Miro Horváth a Zuzka Buchalcevová. Pytel brambor tentokrát připadl Jirkovi Králíkovi a Adélce Křížkové. Souboj o stříbro dopadl tzv. o prsa korejské sprinterky, kdy o šest kuželek na bronz „spadli“ po základním kole druzí Martin Macháček a Mayda Kálalová a stříbro pro sebe získali Štěpán Mrázek a Monča Pachlová (nakonec rádi, že finále proběhlo. O vítězi turnaje nebyl tentokrát pohyb a o parník zvítězili Honza a Leňule.

SBOWL Liga dvojice 2 21.3.2013 na Radavě
Poř Jméno Hra č.1 Hra č.2 Hra č.3 Hra č.4 Součet Bonus Hra č. 1 Hra č.2 Součet + B