-

-

-

SBOWL liga dvojice 3: M&M slavili úspěch…

V pátečním souboji dvojic na Radavě se urodila velmi hojná účast 25 párů. Vzhledem k okolnostem má dnešní reportáž jisté trhliny :-). Naštěstí tabulka s výsledky se dochovala, takže můžeme jít po stopách pátečního turnaje. V základním kole začala házet jako  první dvojice Štěpán Mrázek a Monča Pachlová a Štěpán tak kromě neslavného loučení Standy Vlčka se Slávií věděl, že ani jejich výkon, poté co doházeli, nebude postupový. V badmintonu sestry Vránovy září, ale bowling je jiná disciplína a tak Petra s Runarem Hauffenem a Lenka s Lukášem Hruškou do finále nepronikli. Evča Šumová a Honza Pyšvejc už zasebou mají také povedenější vystoupení a nutno podktnout, že jejich poslední medaile začínají být zaprášené – tentokrát to byli oni, kdo byl první nepostupující dvojice. V souboji o čokoládu se velmi snažila dvojice Ondra Merta a Káťa Břízová a nakonec jim tuto cenu vyfoukla o pouhé tři body jediná nekoedukovaná dvojice Petra Majerová a Nikola Pípalová. Finále tentokrát neuniklo dlohodobě sehraným dvojicím: Tadeáš Vítek a Terka Kovaříková, Lenka Hanzalová a Jirka Šabatka a Jirka Králík s Adélkou Křížkovou. Všechny tyto dvojice aspirovaly na mety nejvyšší. V základním kole se však dařilo jiným dvojicím – Dan Vandu vyměnil a jeho nástupce Martin Hutňan s ní po základním kole dokráčel na třetí místo. Mariana Hájková nevěděla s kým má jít ve dvojici a tak aby se to nepletlo, tak jako spoluhráče zvolila Mariana Červeňáka a už v základním kole se jim dařilo nadmíru a naházali celkem ve čtyřech hrách nad 600 bodů. Základní kolo vyhráli Kuba Ševčík s Verčou Chvátalou, ta přispěla dvěma hrama ve výši 178 bodů a byla hlabní tahounkou týmu.

SBOWL Liga dvojice 3 na Radavě 24.11.
Poř. Jména Hra č.1 Hra č. 2 Hra č. 3 Hra č. 4 Součet Bonus Finále 1 Finále 2 Celkem
25. Petra Majerová + Nikola Pípalová 111 66 68 61 306

Málokdy se stane, že ve finále se daří těm, co zahrají dobře základní kolo. Tentokrát se tak stalo a týmy, které obsadily základním kole první až šesté místo se i ve finále prosadily až na to, že si jen trochu prohodili pořadí. Medaile těsně o jeden bod unikla dvojici Jirka Králík a Adélka Křížková. Bronz patřili suveréům ze základního kola Kuba Ševčík a Verča Chvátalová. Stříbrné medaile putovali pro dvojici Vanda Binderová a Martin Hutňan. Ve finále předvedli nejvyrovnaější a i nejlepší výkon zavný M&Ms – Mariana Hájková a Marian Červeňák.  Jarda Navrátil odkoučoval naše daviscupové reprezentanty. Do jeho role na bowlingu se vžil Honza Ropický a i díky němu M&Ms zvítězili… Gratulujeme!!!

Následující týdny si od bowlingu odpočineme a nakonec proběhne až předvánoční finále jednotlivců v sobotu 15.12., již nyní se můžete registrovat…