-

-

Výsledky a komentář SBOWL ligy 24.4.

SBOWL Liga – 4. turnaj pátek 24.4. na Radavě

V pátek 24. dubna se večer odehrál na Radavě čtvrtý turnaj série SBOWL Ligy. Na turnaji tentokrát nebyl lídr žebříčku Michal Petr. Startovní pole nakonec dosáhlo čísla 24 aktivně zúčastněných hráčů.
Základní kolo se hrálo na dvě rundy. V prvním kole v nejlepší formě neukázali mírní favorité Tomáš Tvaroh a Petr Weida. Naopak dobře se dařilo nováčkovi na bowlingu (jinak kuželkářskému hráči) Petru Pravlovskému. Rovněž velmi dobré výkony zaznamenali Anča Vyšínová a Josef Jablonský, který ale své místo ve finále přepustil celkově deváté Kamče Jeřábkové. V o poznání silnější druhé skupině si postup zajistili Dan Morávek, Ondra Šváb, Jirka Kotáb, Honza Skružný, nakonec prošla i Kamča Jeřábková, ale nejlépe házel Miloš Novák s průměrem 161 bodů za hru.
Ve finále se bojovalo až do posledních hodů. Tentokrát nikdo vyloženě nevyhořel ani nezazářil: Velkou smůlu si vybral Miloš Novák, kterému to tam prostě nepadalo. Dan Morávek předstihl Jirku Kotába, čímž si zajistil vedení v celkovém žebříčku. Síla „dámského“ handicapu nepříjemně poznal Honza Skružný, když sice porazil Kamču o 1 bod, ale vzhledem k handicapu na něj zůstalo 4. místo. Třetí tedy byla Kamča Jeřábková za 149 bodů. Stříbro viselo na 151 bodech a získala ho Anča Vyšínová. Nejlepší ve finále a zúročil své kuželkářské zkušenosti byl Petr Pravlovský, když hodil 158 bodů a proměnil svůj první start v první triumf…

vysl_4

Úprava do pravidel: Do celkového pařadí se bude počítat jen 5 nejlepších výsledků z 6 celkových turnajů…

img_4302

Bowlingový král a jeho princezny…

Další turnaj se koná netradičně ve středu 6.května od 20 – 23hodin. Přihlašovat se můžete tradičně na mailu sport.vse@seznam.cz