-

-

-

Zhodnocení 1.turnaje SBOWL ligy 2.10.

Páteční večer se odehrál první ze série bowlingových turnajů SBOWL ligy. Na Radavě se sešla konkurence 23 hráčů a hráček a ti se tradičním systémem dvou her v základním kole utkali o osmičlenné finále. Asi i proto, že tu nebyli favorité z minulého ročníku Miloš Novák nebo Michal Petr, tak stačilo k postupu 259 bodů ze dvou her. Vítězem základního kola se stal Honza Skružný, ale finále se mu moc nepovedlo. Nejlepší dáma v turnaji Vanda Binderová obsadila páté místo. Bronz získal Lukáš Svoboda. Do finále se Petr Pravlovský dostal díky nejlepšímu náhozu dne 162 bodů ze druhé hry. Ve finále hodil solidních 151 bodů a obsadil druhé místo. Nejlepší však byl Ondra Šváb, který suverénně postoupil do finále a ve finále naházel 159 bodů a zaslouženě si připsal vítězství v prvním turnaji SBOWL ligy. Po turnaji se na Radavě pokračovalo pokerem a další zábavou – vzhledem k tomu, že byla v akci zelená, tak to nebylo úplně snadné, ale dobře to dopadlo. Příště proběhne SBOWL liga netradičně ve čtvrtek 15.10. od 19 hodin. Přihlašovat se můžete e-mailem na sport.vse@seznam.cz