-

-

-

Zhodnocení SBOWL Ligy 13.11.

Páteční večer byl na bowlingu Radava ve znamení třináctky. Asi i proto, že bylo pátek třináctého nebo snad spíš prodloužený víkend způsobil, že účast byla o něco nižší. V konkurenci 25 hráčů jsme ale zažili velmi zajímavé výkony. Už v prvním kole přišel rekord a sice Petr Pravlovský naházel v jedné hře 243 bodů a celkově měl 423 bodů, což je průměr přes 210bodů na hru, o čemž by si někteří hráči mohli nechat vzdát v součtu obou her. I ostatní se činili – Dan Morávek v základním kole obsadil 2.místo s 396 body. Jedinou úspěšnou dámou, která postoupila do finále (při absenci Lucky Jurmanové) stálice SBOWL Ligy Vanda Binderová. Se štěstím naopak postoupil do finále Honza Skružný, když se ředitel turnaje Jirka Kotáb (tradičně letos neúspěšný) rozhodl rozšířit finále na devítku vzhledem k počtu drah.

Ve finále neuspěli Honza Skružný, Dan Morávek a Kuba Bernat. O bronz bojovala čtveřice závodníků – Vanda Binderová,  Tomáš Tlučhoř, Jirka Voříšek a Robert Hájek, které dělilo osm bodů, ale bronz nakonec získal Robert Hájek. Souboj o prvenství proměnili v pěkný souboj Petr Pravlovský a Miloš Novák, který nakonec finálovým náhozem 167 bodů předčil Petra o 6 bodů, a získal prvenství.

Předposlední turnaj SBOWL Ligy se bude konat v pátek 27.11. od 19 do 23 hodin na Radavě. Přihlášky e-mailem: sport.vse@seznam.cz