-

-

-

Zhodnocení SBOWL Ligy z 27.11.

Páteční večer byl rekordní v počtu účastníků – málem jsme se na Radavu nevešli. Bylo nás 44 a postupovalo pouze 8 nejlepších. V základniím kole opět zklamali Jirka Kotáb, štěpán Černušák a jiní. Mile naopak překvapili např. Eva Fialová a ALeš Lauber, který skončil na 14. místě první mezi nováčky. Jen těsně tentokrát utekl postup Vandě i Honzovi Skružnému.

Ve finále neprolomil smůlu Dan Morávek a hodil 109 bodů. Šesté a sedmé místo obsadili Pavel Veverka respektive Miro Horváth a oba určitě nemohli být spokojeni se svými výsledky. Kuba Bernat, který tentokrát vyhrál základní kolo obsadil pátou příčku. Stabilní výkony v SBOWL Lize v poslední době předvádí Robert Hájek a odměnou bylo čtvrté místo za 137 bodů. Medaile, ale visela o dost výš. Bronz tentokrát získal bral za 156 bodů Miloš Novák. Toho sice Petr Pravlovský porazil naházel 167, ale to nakonec bohužel pro něj nestačilo., protože podle známého výroku „veni vidi vici“ – přišel viděl zvítězil se zachoval Fili Hereš a za 171 bodů ve finále přetavil svoji první účast v triumf v SBOWL Lize…T5