Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
BADMINTON turnaj MIXŮ 7.8.2011/ SPORTEM POMOZ DĚTEM

Související stránky

7.8.2011

Vážení sportovní přátelé,

dovoluji si vás pozvat na další BADMINTONOVÝ TURNAJ MIXŮ konaný dne 7.8. od 17:00 na Hamru v Braníku v Praze. Sponzorskou záštitu tentokrát převezmou CORE Investments – investiční zprostředkovatel cenných papírů (www.coreinvestments.cz) a cestovní kancelář CA BRABEC (www.brabec.eu).

A POZOR!! – Tento turnaj, který se ponese v duchu SPORTEM POMOZ DĚTĚM, bude probíhat na podporu Dětského Domova v Klánovic…ích (www.ddklanovice.cz).
Proto vás všechny prosím, abyste přinesli sportovní potřeby, které již nepoužíváte a nebo je používáte v tak malé míře, že byste jimi rádi udělali radost desítkám dětí. Sportovními potřebami je myšleno ( rakety, pálky, míče všeho druhu, chrániče, brusle, helmy, sportovní brýle, ploutve a jiné sportovní potřeby, na kterých již tolik nelpíte).
POMOZTE NÁM POMÁHAT, uděláte dobrou věc a po turnaji budete odcházet s myšlenkou, že jste si dobře zasportovali a pomohli.

Opět vás prosím, abyste e-maily rozsposílali a sdíleli na sociálních sítích, aby se nás tam sešlo co nejvíce a vybrali jsme co nejvíce potřeb pro děti.

V příloze plakát s informacemi!!

Těším se.

Sportu zdar!

Martin Daneš
777 115 209
martin.danes@nbgas.cz