Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
BAT 1: po pauze triumfovali Alexa a Škvorová

Související stránky

Stejně jako SBOWL liga, tak i BAT liga se pomalu stává stálicí na poli sportovních lig – letos vstupuje již do svého desátého ročníku a oslaví tak jubileum. Jak to tak bývá, tak první turnaj po pauze bývá slušná účast, i když na otevření samostatné kategorie ženy a samostatné kategorie BALATON to nebylo.

 

Kategorie Ženy+BALATON

V kategorii chyběla celá řada stálic z minulých let, ale o to více překvapily nové hráčky a účastníci BALATONU. V premiérové účasti si zlatou medaili odnesla Markéta Škvorová, druhý v kategorii byl Mirek Čermák, který už se těší do regulérní mužské kategorie a třetí byla Kája Štochlová.

 

Celkové pořadí:

 1. Markéta Škvorová
 2. Mirek Čermák
 3. Karolina Štochlová
 4. Radana Aksamitová
 5. Alice Hladíková
 6. Martina čejchanová
 7. Zuzka Foltrová + Lucka Hamanová
 8. .
 9. Michal Plíhal+Hanka Zachová+Nikča Klimešová

 

Kategorie Muži

Mužská kategorie měla velikou konkurenci 22 hráčů a je moc pěkné, že mužské souboje jsou hrozně vyrovnané a nikdo nemá nic jistého. Tak například vítěz minulé série Luboš Dufek skončil celkově 11., malé finále o 9. místo ovládl Pavel Kopecký, a to se musel vypořádat s Runym Hauffenem, Lubošem Dufkem a Michalem Kučerou. Hvězda jménem Láďa Vávra pomaličku uvadá jako hvězda Rogera Federera v jiném sportovním odvětví ( a to máš štěstí, že tě nepřirovnávám k žokeji Váňovi). Hlavně v soubojích o celkové umístění byly k vidění moc pěkné souboje, ale dva muži tentokrát postupovali turnajem velmi suverénně – prvním byl Roman Alexa, který se v semifinále vypořádal s nebezpečným Vláďou Křivánkem a druhým byl Pepa Pánek, který poctivě přes léto dřel a naprosto zaslouženě dokráčel do finále. Ve finále sice obral Romana o první set, ale nakonec mu ve vyrovnaném souboji podlehl.

 

Celkové pořadí:

 1. Roman Alexa
 2. Pepa Pánek
 3. Vláďa Křivánek
 4. Tomáš Tvaroh
 5. Jirka Kotáb
 6. Standa Ozimý
 7.  Saša Purnama
 8. Láďa Vávra
 9. Pavel Kopecký
 10. Runy Hauffen
 11. Luboš Dufek
 12. Marek Frait
 13. Michal Kučera
 14. Terka Krupová
 15. Mira Beneš
 16. Tomáš Mucha
 17. Ondra Šváb
 18. Pavel Duchan
 19. Roman Repiščák
 20. Jakub Kříž
 21. Pepa Fiala
 22. Míra Škoda (zranění)

Nejlepším gratulujeme!!!

 

Snad kromě zranění Miry Škody (přejeme brzký a úspěšný návrat na kurty) mohl být ředitel s turnajem spokojený a na viděnou v sobotu 2.11. od 15 hodin. Po Pártyplese VŠ ligy to bude jistě veselé…