Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
BAT 2: triumfovali Krupová a Vávra

Související stránky

Ženy:

Ženy se sešly tentokrát v jedenáctičlenné konkurenci. Byly rozděleny do dvou skupin. A především ve skupině B byly k vidění vyrovnané souboje mezi Terkou Krupovou, Míšou Vařechovou a Martinou Alexovou. Ve skupině A potvrdila roli nasazené jedničky Simča Zavadilová.

V tabulce o čokoládu „vyhrála“ Ála Jánská a obsadila tentokrát pěkné jedenácté místo. Lámat chleba se začal ve čtvrtfinále, ze kterého postoupily Simča, Martina, Terka a Míša. V semifinále podruhé v turnaji porazila Terka Krupová Míšu Vařechovou. Martina Alexová tentokrát porazila Simču Zavadilovou. A Simča si vypila kalich až do dna, když podlehla Míše Vařechové v souboji o bronz. Ve finále kralovala Terka Krupová a poměrem 2:0 porazila Martinu Alexovou.

Pořadí ženy:

 1. Terka Krupová
 2. Martina Alexová
 3. Míša Vařechová
 4. Simča Zavadilová
 5. Péťa Vránová
 6. Mayda Kálalová
 7. Katka Svítilová
 8. Kamča Jeřábková
 9. Péťa Horáková
 10. Míša Lucáková
 11. Ála Jánská

Muži:

I mužské části turnaje nebyla tak početná konkurence jako v úvodním turnaji BAT, ale kromě Romana Alexy nechyběl nikdo z nejlepších pěti z minulého turnaje. V základních skupinách šlo o dost, protože postupovali pouze dva nejlepší. Na to doplatil Honza Daneš, který poprvé na BAT porazil bráchu Martina, ale poté podlehl Robertovi Vaněčkovi a na poměr setů nepostoupil. Mile překvapil Michal Bürger, který postoupil mezi nejlepších osm. Říká se, že úspěchu na BAT rozhoduje čtvrtfinálový zápas. A právě v této fázi došlo pikantnímu souboji mezi Martinem Danešem a Lukášem Hruškou. Do semifinále postoupil Martin. V semifinále mezi Láďou a Martinem potvrdil Láďa přeci jen o něco lepší formu. Jeho vyzyvatel byl Tomáš Tvaroh, který přetlačil Roberta Vaněčka. Bronz nakonec vybojoval Martin Daneš. Finále bylo moc zajímavé a k vidění byly opravdu parádní výměny. Duel dospěl do tie breaku, ve kterém vydoloval více sil Láďa Vávra a proto se stal šampionem BAT 2.

Pořadí muži:

 1. Láďa Vávra
 2. Tomáš Tvaroh
 3. Martin Daneš
 4. Robert Vaněček
 5. Lukáš Hruška
 6. Katka Králová
 7. Pepa Pánek
 8. Michal Bürger
 9. Jirka Kotáb
 10. Luboš Dufek
 11. Viktor Pešek
 12. Honza Daneš
 13. Zdenda Kraft
 14. Míra Beneš
 15. Honza Bednář
 16. Ondra Šváb
 17. Kornel Berkes
 18. Martin Jurík

Nejlépe umístěným gratulujeme a ma viděnou již tuto neděli 6.11. od 14 hodin na Hamru v Braníku – přihlašování již probíhá!!!