Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
BAT 6: Nový šampion

Související stránky

Muži

Konkurence 15 mužů se tentokrát utkala o triumf v turnaji, aby získali co nejlepší výchozí postavení do celkového pořadí před posledním turnajem.   A byli rozděleni do tří skupin po pěti hráčích.

Do čtvrtfinále z prvního místa postoupili favorité Radek Gryc, Láďa Vávra a také Libor Achac. Čtvrtfinále dále neminulo Kubu Hofírka, Jirku Kotába a Štěpána Černušáka ze druhých míst a poslední dva do party byli Ondra Šváb a Martin Vonásek.

V čtvrtfinále se dařilo všem favoritům. V semifinále byl k vidění asi nejzajímavější zápas turnaje mezi Radkem Grycem a Liborem Achacem, který nakonec zvítězil 2:1. V souboji o třetí místo si Radek spravil chuť a porazil Kubu Hofírka. Láďa Vávra byl vyzyvatelem Libora Achace ve finále, ale nestačil na něj a tak BAT našel nového šampiona – Libora Achace. Gratulujeme!!!

Celkové pořadí:

 1. Libor Achac
 2. Láďa Vávra
 3. Radek Gryc
 4. Kuba Hofírek
 5. Martin Vonásek
 6. Ondra Šváb
 7. Jirka Kotáb
 8. Štěpán Černušák
 9. Tonda
 10. Luboš Dufek
 11. Kuba Pivoluska
 12. Pepa Pánek
 13. Víťa Hurník
 14. Ondra Kurzawa
 15. Loc

 

Ženy

V ženském turnaji kromě Mariany Hájkové nechyběla kompletní špička ligy. Do tuhého však začalo jít, až po odehrání základních skupin. Velmi dobrým výkonem se prezentovala Zuzka Faltysová a postoupila do semifinále. Další trojice semifinalistek už byla očekávaná a sice Katka Píšová, Simča Zavadilová a Jana Willová. Jana si podle předpokladů se Zuzkou poradila a postoupila do finále. Ve druhém souboji překvapivě Simča nestačila na Katku. Bronzovou medaili přeci jen získala Simča. Ve finále Katka sice předváděla velmi pěkný badminton a statečně vzdorovala, ale triumf si vychutnala Jana Willová.

Celkové pořadí:

 1. Jana Willová
 2. Katka Píšová
 3. Simona Zavadilová
 4. Zuzka Faltysová
 5. Lenka Vránová
 6. Petra Vránová
 7. Lenka Davidová
 8. Tereza Dvorská
 9. Jitka Havlíčková