Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
BAT Speciál: triumfoval tým RáďaLáďa

Související stránky

speciálního vydání BAT se zúčastnili jen čtyři tříčlenné týmy a je to škoda, protože z modelu, kdy se měly hrát jen 3 singlové zápasy se přidal jeden mužský singl a jeden zápas v mixu. Jinak individuální sport se stal sportem týmovým, kdy se jednotlivci navzájem podporují a účastníci si mohli užít takové pocity, které zažívají tenisté či tenistky při Davis, Fed a Hopmann Cupu. Vzhledem k počtu týmů byl systém turnaje nastaven tak, že se hrál každý s každým.

BAT Speciál LV, RA, RI LD, PP, LV SO, KČ, PV JK, PK, MH Body Skóre Pořadí
Láďa Vávra, Radek Iltis, Ráďa Aksamitová BAT 4:1 4:1 3:2 3 11:4 1.
Luboš Dufek, PePánek, Lenka Vránová 1:4 BAT 3:2 4:1 2 8:7 2.
Standa Ozimý, Kuba Čermák, Péťa Vránová 1:4 2:3 BAT 3:2 1 6:9 3.
Jirka Kotáb, Pavel Kopecký, Mari Hájková 2:3 1:4 2:3 BAT 0 5:10 4.

Ten nejspravedlivější turnajový systém přisoudil, že poslední zápas hráli týmy Láďa Vávra, Ráďa Aksamitová a Radek Iltis o celkový triumf proti Lubošovi Dufkovi, Pepovi Pánkovi a Lence Vránové. PePánek sice porazil Láďu Vávru, ale na jeho bod už žádný úspěch nenavázal, takže tým, který jsem přejmenoval na RáďaLáďa zvítězil. Takového Luboše Dufka to tolik trápit nemuselo, protže ke zlatu z pátečního bowlingu přidal sobotní stříbro:-).

Na opačném poli bojovali o udržení ve světové skupině Jirka Kotáb, Pavel Kopecký a Mariana Hájková proti Standovi Ozimému, Kubovi Čermákovi a Petře Vránové. Byl to vyrovnaný souboj až do konce, kdy před závěrečným mixem bylo skóre 2:2 na zápasy. Mix se rozhodoval také až  v tiebreaku, kdy lepší koncovkou zvítězili Standa a Petra proti Jirkovi s Mari.

Vzhledem k tomu, že si akci účastníci pochvalovali, tak i v příští sezoně bude tento speciál pokračovat, snad i s více týmy.  Na viděnou při dalším pokračování BAT již v sobotu 23. března od 15 do 19 hodin. Tentokrát to bude klasický turnaj jednotlivců. Vypisují se kategorie Muži, Ženy a BALATON a již nyní se můžete přihlašovat…