Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Hledáme nové členy Sport.VSE.cz

Související stránky

Studentská organizace Sport.VSE.cz hledá nové členy, které baví sport a chtěli by se v rámci svého studentského života na VŠE aktivně podílet na organizaci různých sportovních akcí a aktivit pro své spolužáky. Případně si vyzkoušet vedení studentské organizace a získat tak nejen cenné zkušenosti a nové přátele, ale i zajímavou položku do svého CV.

V současné době studentská organizace Sport.VSE.cz strádá a organizuje pouze minimum akcí a to hlavně z důvodu, že všichni původní zakladatelé studentské organizace jsou již absolventy Vysoké školy ekonomické v Praze a z toho důvodu se již nepodílí na organizaci akcí a chodu studentské organizace.

Koho hledáme?
Hledáme kohokoliv z řad studentů VŠE, kdo má zájem se jakkoliv angažovat ve studentské organizaci Sport.VSE.cz. A je úplně jedno jestli chcete jednou za rok pořádat turnaj v kuličkách, shánět sponzory, vést agendu studentské organizace, organizovat různé sportovní akce nebo něco úplně jiného. Fantazie se meze nekladou a vše je možné, takže pokud máte nápad, jak byste se v naší studentské organizaci mohli angažovat. Neváhejte a přihlaste se!

Jak se přihlásit?
Stačí napsat email s předmětem „Nový člen Sport.VSE.cz“ na sport.vse.cz@gmail.com. Všem zájemcům odpovím a domluvíme si společnou schůzku, na které vymyslíme co dál.

Sport.VSE.cz je jedinou sportovní studentskou organizací na VŠE s dlouholetou tradicí a je jen na Vás jestli tato tradice bude pokračovat. Proto, pokud máte chuť se seberealizovat, ozvěte se, je na co navazovat!

 
Bc. Martin Bárta
zástupce studentské organizace Sport.VSE.cz
student navazujícího magisterského studia VŠE