Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Výsledky amatérského turnaje ve stolním tenise

V neděli 29.listopadu se uskutečnil první ročník Amatérského turnaje ve stolním tenise, který byl organizovaný novými členy Sport.VSE.cz. Přes počáteční obavy o dostatečnou účast a cestu – necestu, která vedla do Hector Sport Centra v Malešicích, nakonec dorazilo 11 statečných.

20Před samotným začátkem turnaje si hráči vylosovali skupinu a mohlo se začít hrát. Již od prvních výměn bylo zřetelné zapálení všech účastníků, do zápasů se vstupovalo s odhodláním, soustředěností a chvílemi jsme přemýšleli, jestli je turnaj opravdu ,,amatérský“. Mohli jsme vidět vyrovnané zápasy, ve kterých velkou roli hrály nervy a emoce. Systém hry se přizpůsoboval časovým možnostem během turnaje, kdy nakonec každý hráč odehrál 5 zápasů v základní skupině, poté se vyvinula skupina šesti nejlepších a zbylých pěti snaživých, a tak si každý hráč mohl užít 9-10 zápasů. Na konci turnaje byla vyhlášena soutěž v obíhačce o vyhráníhodnou cenu a tuto výzvu nakonec ovládl Tomáš Sýkora. Drobnou cenu si odnesl každý z účastníků.

Celý turnaj proběhl v přátelské atmosféře, čemuž přispělo i příjemné závěrečné posezení v prostorách sportcentra. Děkujeme všem účastníkům za milé nedělní odpoledne strávené sportem a budeme se těšit na viděnou na dalších sportovních akcích, které jistě budou přinejmenším tak pohodové, jako byla tato, a také věříme ve větší účast žen.

Umístění:
1. Filip Kugler
2. Tomáš Sýkora
3. Martin Vrkoč
4. Dan Štarha
5. Honza Kotlant
6. David Vejvalka
7. Fanda Petrouš
8. Martin Kalfař
9. Vojta Palír
10. Artur Ibragimov
11. Tereza Stelzigová

Za Sport.VSE.cz Tereza Stelzigová a Martin Kalfař

Více fotografií naleznete na Facebookové stránce Sport.VSE.cz