Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Zhodnocení RACKETLONU na rektorský den 16.11.

Související stránky

Na šestnáctku účastníku se sešlo na turnaji všestranných sportovců v raketových sportech – v Racketlonu 16. listopadu v Průhonicích v Club Hotelu Praha.

Los k sobě svedl v prvním kole do pavouka stejně jako na Třebešínském Talíři Jirku Kotába a Tomáše Muchu. A Tomáš tentokrát vrátil Jirkovi porážku. Jinak povětšinou postupovali z úvodního kola favorité- Láďa Vávra, Honza Fait, Tomáš Hasil a velmi dobře se představil i Lukáš Zeman, ale druhé kolo pro něj znamenalo stop. Nenápadně, ale jasně také postupoval Pavel Kopecký.

Dámské obsazení tvořili tři hráčky – nejlepší mezi nimi byla Lucka Nosálová, která ve vzájemném souboji porazila třetí Mari Hájkouvou. Pavla Kubínová měla lepší skóre než Mari, takže obsadila druhé místo v ženské kategorii.

Do semifinále nakonec postoupili Honza Fait proti Láďovi Vávrovi a Pavel Kopecký proti Tomáši Hasilovi. Honza Fait s přehledem postoupil. V druhém souboji Tomáš Hasil nezvládl svůj nejsilnější sport – stolní tenis a bylo po zápase. V zápase o třetí místo tradičně uspěl Láďa Vávra a nad Tomášem Hasilem vybojoval bronzovou medaili.  Ve finálovém zápase znovou dominoval šedesátý šestý hráč v republikovém racketlonovém žebříčku Honza Fait a zaslouženě získal triumf v racketlonovém turnaji organizace Sport.VSE.cz na rektorský den…

Někdy při podobném setkání na viděnou…

Celkové pořadí:

 1. Honza Fait
 2. Pavel Kopecký
 3. Láďa Vávra
 4. Tomáš Hasil
 5. Tomáš Mucha
 6. Kuba Bernat
 7. Lukáš Zeman
 8. Petr Němec
 9. Jirka Králík
 10. Jirka Kotáb
 11. Zdenda Kraft
 12. Konstantin Kaparykha
 13. Lucka Nosálová
 14. Pavel Kratochvíl
 15. Pavla Kubínová
 16. Mari Hájková