Kalendář

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Zhodnocení tréninkového turnaje BAT – 2.10.

Související stránky

Badminton Amateur Tour tréninkový turnaj

V rámci tréninkového turnaje na sérii BAT se sešlo 8 mužů a 6 žen 2.října v Braníku na Hamru, aby změřilo svoje síly ještě  „nanečisto“.

Konkurence tedy nebyla početná nicméně poměrně kvalitní. V mužské části jsme mohli potkat například Marka Mádra, který se účastnil hlavně na začátku minulého ročníku série BAT. A další borce z minulého ročníku, kteří patřili do špičky. Vrátil se také Honza Fait, který minulý semestr strávil v Kanadě. V ženské části si brousila zuby na prvenství Mariana Hájková, která byla podle účasti v minulém ročníku favoritka. V mužském turnaji se nakonec ukázali ve velmi dobrém světle nováčci na túře Matěj Mančík a Míra Zajíček, kteří určitě po odehrání základních skupin, také pomýšleli na vítězství, ale nakonec oba vypadli v semifinále, do kterého se ani nedostali Honza Fait a Jirka Kotáb. Ve finále byl lepší Jakub Hofírek, než Marek Mádr a získal tak prvenství v tréninkovém turnaji.

Celkové pořadí:

 1. Jakub Hofírek
 2. Marek Mádr
 3. Miroslav Zajíček
 4. Matěj Mančík
 5. Jiří Kotáb
 6. Jan Fait
 7. Víťa Hurník
 8. Honza Fábry

 

Ženská část turnaje se hrála systémem každá s každou. Dámy sváděly velmi zajímavé souboje. Udivovaly především velmi dlouhé výměny a to díky tomu, že všechny dámy měly velmi dobrou fyzickou kondici. Nakonec všechny porazila Zuzka Rambousková, která měla premiéru na Badminton Amateur Tour, ale prokázala, že má talent na raketové sporty. Druhá skončila Mariana Hájková a pomyslný bronz uhájila Šárka Stejskalová.

Celkové pořadí:

 1. Zuzana Rambousková
 2. Mariana Hájková
 3. Šárka Stejskalová
 4. Petra Vránová
 5. Petra Mudrochová
 6. Magda Švehlová

 

Turnaj byl testem na sérii Badminton Amateur Tour, která začíná prvním turnajem o body v pátek 9. října od 14 do 17 hodin na Hamru v Braníku…