Zlatá teniska 11. října 2015 – ZHODNOCENÍ

V neděli 11. října se uskutečnil již po 12. v historii, atletický víceboj pro neatlety Zlatá teniska. Této kratochvíle, která nabízí běžným smrtelníkům nevšední sportovní zážitky v disciplínách, které povětšinou sledují pouze v televizi, se v letošním roce i přes velmi chladné počasí zúčastnilo 11 mužů a 6 žen.

Přesně s úderem dvanácté tento závod začal… nabírat zpoždění. Naštěstí díky dobré práci organizačního týmu a vzornému chování účastníků se podařilo zpoždění rychle dohnat a tak mohl závod probíhat dle časového harmonogramu v naprostém klidu a pohodě, která je pro tento závod typická.

Během závodu bylo k vidění velké množství osobních rekordů, k čemuž asi trošku přispělo i to, že většina dělala některé disciplíny poprvé, ale na to se již statistici ptát nebudou. Důležité je, že všichni závodníci se s nástrahami jednotlivých disciplín poprali více než statečně a předváděli krásné výkony, které sice byly na hony vzdáleny profesionálům, ale s o to větším nadšením byly dosahovány. Během letošního závodu se dokonce dvakrát přepisovaly i historické tabulky a to v disciplínách: skok vysoký (173cm, Martin Bárta) a hod diskem (39,39m, Michael Kuryl). Celkové výsledky a fotografie ze závodu naleznete níže.

Celý závod byl financován z grantu rektora VŠE a České spořitelny, kterým tímto děkujeme za poskytnutí finanční podpory, bez níž by nebylo možné tento závod uspořádat. Poděkování patří také všem účastníkům, věříme, že jste si závod užili a budeme se těšit na viděnou u dalších sportovních akcí.

Celkové výsledky muži:
1. Michael Kuryl
2. Martin Bárta
3. Lukáš Krejčů
4. Vojtěch Skála
5. Karel Jiroušek
6. Martin Kalfař
7. Daniel Baxa
8. Lukáš Koucký
9. Tomáš Baxa
10. Jaroslav Brdjar
11. Tomáš Janoušek

Kompletní výsledky muži

Celkové výsledky ženy:
1. Markéta Nedbálková
2. Petra Štůsková
3. Marcela Bártová
4. Klára Hausmannová
5. Tereza Stelzigová
6. Linda Paterová

Kompletní výsledky ženy

Všechny fotografie ze závodu naleznete na Facebookové stránce Sport.VSE.cz

Zlatá teniska 2015

Zlatá teniska 2015

Zlatá teniska 2015

Zlatá teniska 2015

Zlatá teniska 2015

Zlatá teniska 2015


Copyright (C) 2000 - 2019 University of Economics in Prague